Donderdag startte de “Gathering” pas echt. De “Vendors section” ging open en er was een stormloop op de stand van Double Helix en sommige test batches zijn al snel uitverkocht. Melody Spence heeft ook een stand met allemaal sieraad onderdelen en vindt mijn kleurkaarten poster mooi en hangt meteen een poster op. Ik kijk lekker rond en koop nog niets. Ik mag maar 23 kg meenemen in mijn koffer en de koffer weegt leeg als bijna 5kg.
’s Avonds is de openingsreceptie bij Rochester Arc & Flame Center waar we met shuttle bussen naar toe worden gereden. De studio is geweldig ruim, er zijn verschillende rui8mtes om allerlei verschillen gas en metaal bewerking te doen en ze hebben enorm hun best gedaan om demonstraties te geven. Overal staan heerlijke hapjes en buiten in de tent kan je een gokje wagen aan de roulette of black jack tafels. Als je ooit in de buurt bent is het zeker een bezoek waard!!
Na de geweldige opening is er terug in het conventie centrum “Open Torch”. Er staan tafels met allemaal verschillende branders die je kan uit proberen en veel bekende lampworkers geven kleine demonstraties. Hier een paar foto’s van “Open Torch” van alle drie de avonden. (woensdag, donderdag en vrijdag)
Vrijdag en zondag waren de hele dag demonstraties en lezingen. Tijdens deze dagen was er een gezamenlijk ontbijt en lunch. Samen met JC en Harold heb ik vrijdag ’s avond bij de Dinosaur Bar-B-Que heerlijk gegeten en Jean’s verjaardag gevierd. Daarna was er een “Silly Bead Contest” dat elk jaar georganiseerd wordt door Ann Baldwin (Schermo) en Sharon Peters. Er zijn een paar prachtige creaties te zien geweest!!
Wordt vervolgd …..
leuk!!! geniet ervan, ziet er super uit!
Heb met veel plezier jouw verslagen gelezen. Zo krijg je toch een kleine indruk van the Gathering. Bedankt voor de mooie foto’s en teksten. :-)